Kontakt

Kontakt z Kancelarią Adwokacką najłatwiej nawiązać drogą mailową, poprzez napisanie maila na adres adw.org.pl[tutaj wstawić małpę]gmail.com.

W mailu proszę pozostawić swoje dane umożliwiające zwrotny kontakt ze strony Kancelarii.

Można także skontaktować się telefonicznie. Z adwokatem Michałem Skwarzyńskim pod nr telefonu 600 – 500 – 885, natomiast z Adwokat Anną Tunią pod numerem 791 – 528 –946. Jednakże z uwagi na specyfikę pracy nie zawsze będzie możliwe odebranie telefonu czy choćby napisanie smsa. Jest to zwłaszcza niemożliwe w czasie rozprawy. Podobnie jest z zajęciami akademickimi, dlatego dobrym rozwiązaniem jest napisanie sms lub maila z prośbą o kontakt i informacją o co chodzi.

Dla ułatwienia kontaktu poniżej link z planem zajęć na uczelni: Plan zajęć Michał Skwarzyński:http://pracownik.kul.pl/michal.skwarzynski/plan; Plan zajęć Anna Tunia https://e.kul.pl/qlsale.html?op=4&prid=2970&www=1

Kontakt osobisty jest możliwy po uprzednim umówieniu się np. w siedzibie Kancelarii, ul. Narutowicza 27/6, 20-004 Lublin. Siedziba Kancelarii i fakt wpisu na listę adwokacką jest potwierdzony na oficjalnej stronie adwokatury, należy w wyszukiwarce wpisać nazwisko interesującego nas adwokata.