Rodzaje spraw i wynagrodzenie

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w sprawach trudnych i skomplikowanych.

Wieloletnie doświadczenie praktyczne, gruntowne przygotowanie merytoryczne, znajomość standardów praw człowieka oraz dokształcanie się w materii konkretnej sprawy skutkują najwyższym standardem oferowanych usługKancelaria zawsze precyzyjnie omawia każdą sprawę informując o szansach i możliwościach każdej sprawy. Zgodnie z dewizą Kancelarii, klient jest traktowany poważnie, to znaczy wie, w jakiej sytuacji się znajduje i jakie rozwiązania są możliwe. Gwarantuje to, że klient w swojej sprawie wie czego może się spodziewać i co można w tej konkretnej sprawie zrobić.

W każdej sprawie w Kancelarii adwokackiej przyjmuje się, iż wybór sposobu finansowania pracy adwokata, powinien być optymalny z punktu widzenia specyfiki konkretnej sprawy oraz z punktu widzenia klienta.

W Kancelarii adwokackiej przyjmuje się, iż wybór sposobu finansowania pracy adwokata, powinien być optymalny z punktu widzenia specyfiki konkretnej sprawy oraz z punktu widzenia klienta. Wynagrodzenie może mieć formę opłaty za stałą obsługę prawną, opłatę za godzinę pracy, wynagrodzenia kwotowego za sprawę, czy też wynagrodzenia uzależnionego od wyniku sprawy, w formule tzw. success fee.