Aktualności

Media o Nas

  • Fałszywe, więc nielegalne narkotesty policji

    Poniżej wskazano odcinek programu Państwo w Państwie, w którym udział wziął adwokat dr Michał Skwarzyński: https://www.polsatnews.pl/wideo-program/panstwo-w-panstwie-falszywe-wyniki-policyjnych-narkotestow_6830298 https://www.polsat.pl/news/2023-11-19/panstwo-w-panstwie-odcinek-503-na-zywo-19-listopada Niestety ten problem jest powszechny, gdzie […] Read more

Aktualności

Skuteczny Adwokat

Adw. dr Michał Skwarzyński

Ma bogate, wieloletnie doświadczenie zawodowe. Od sierpnia 2007 r. do grudnia 2009 r. zdobywał doświadczenie w ramach praktyk zawodowych w Kancelarii Adwokackiej. Następnie od stycznia 2010 r. rozpoczął trzyletnią aplikację adwokacką, którą ukończył w 2012 r. Od 2012 r. Michał Skwarzyński jest adwokatem i doktorem nauk prawnych o specjalności: Prawa Człowieka.

Adwokat dr Michał Skwarzyński jest pracownikiem naukowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II od 2011 r.

Prywatnie Michał Skwarzyński interesuje się sportem, jest aktywnym szachistą, trzykrotnie brał udział w finale Szachowych Akademickich Mistrzostw Polski, posiada również uprawnienia strzeleckie – prowadzącego strzelanie i zajmuje się szkoleniami związanymi z obroną konieczną bronią palną i pozwoleniami na broń.